COVID-19 BEZPIECZNY HOTEL

W trosce o bezpieczeństwo naszych gości oraz pracowników wdrożyliśmy następujące procedury bezpieczeństwa sanitarnego:


BASEN, SAUNA I WELLNESS pozostają zamknięte i niedostępne.


RECEPCJA

 • pracownicy stosują maski ochronne i rękawiczki jednorazowe
 • regularnie dezynfekuje się ladę recepcyjną, klucze, terminale i powierzchnie wspólne
 • staramy się maksymalnie skracać procedury zameldowania i wymeldowania gości
 • udostępniony jest płyn do dezynfekcji dla gości oraz wywieszone są niezbędne instrukcje

POKÓJ HOTELOWY

 • obsługa stosuje maski ochronne i rękawiczki jednorazowe
 • pokoje są wietrzone i ozonowane w ramach sprzątania
 • dezynfekowane są wszystkie powierzchnie, klamki, armatura itp. w pokoju
 • bezwzględnie egzekwujemy zakaz przebywania w hotelu osób niezakwaterowanych
 • codzienne sprzątanie odbywa się jedynie na życzenie gości

RESTAURACJA, BAR

 • obsługa stosuje maski ochronne i rękawiczki jednorazowe
 • zwiększyliśmy odległości między stolikami do wymaganego dystansu społecznego
 • dezynfekujemy blaty, stoły, karty menu i wszystkie powierzchnie w pomieszczeniach
 • posiłki wydawane są w bufetach zgodnie z wymogami sanitarnymi.
 • udostępniony jest płyn do dezynfekcji dla gości

SALA ZABAW DLA DZIECI pozostaje nieczynna i niedostępna.


Dezynfekowane są regularnie również pomieszczenia ogólnodostępne, hol, łazienki, korytarze, windy i klatki schodowe.


HOTEL KORMORAN

Nasz hotel to urokliwe miejsce położone w zupełnym odosobnieniu, z dala od siedzib ludzkich w środku lasu i nad brzegiem pięknego jeziora Pluszne. W naszym obiekcie starannie przestrzegamy wszystkich procedur sanitarnych i zabezpieczeń związanych z COVID-19, co w połączeniu z położeniem zapewnia naszym gościom możliwość bezpiecznego wypoczynku, a rozległy teren gwarantuje potrzebę odosobnienia zalecaną w tym czasie. Hotel Kormoran położony jest w pobliżu drogi S7, w połowie trasy między Warszawą a Gdańskiem, w odległości 30 km od Olsztyna. Na starannie zorganizowanym terenie o powierzchni 18 ha znajdują się nowocześnie wyposażone budynki, oferujące pokoje w zróżnicowanym standardzie. W obrębie kompleksu mieści się także kryty basen, SPA, restauracja, bar, kort tenisowy, wypożyczalnia sprzętu wodnego i sportowego. Kompleks zapewnia także szereg innych atrakcji, zapewniając Gościom szeroki wybór aktywności spędzania wolnego czasu i rozrywki. Hotel Kormoran dysponuje również nowoczesnym kompleksem szkoleniowym. Zapewnia tym samym doskonałe warunki do organizacji konferencji, sympozjów, imprez integracyjnych.


Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kormoran jest hotelem, który przyciąga podróżnych swoją ofertą. Komfortowo wyposażone pokoje w połączeniu z wyborną ofertą kulinarną rozpieszczają Gości, a strefa wellness i SPA troszczy się o najwyższy standard wypoczynku. Pobyt w Kormoranie to okazja do regeneracji sił oraz chwili zapomnienia. Sprzyja temu niezwykła lokalizacja odkrywająca przed naszymi Gośćmi piękno Krainy Mazur, o czym min. pisze na swoim blogu aktorka Pani Anna Gzyra: https://blogstar.pl/majoweczka-w-kormoranie/


NASI KLIENCI

Chętnie wyrażają swoje opinie na nasz temat

Pokoje

Aranżując nasze pokoje i apartamenty postawiliśmy na prostotę i funkcjonalność, zapewniając jednocześnie poczucie wygody i dbałości o komfort wypoczynku. Niemal z każdego pokoju i apartamentu rozpościera się malowniczy i zapierający dech w piersiach widok na jezioro i las.

Konferencje

Każdy wyjazd firmowy czy konferencyjny powinien na długo zapaść w pamięci. W Hotelu Kormoran dbamy o to, żeby każde wydarzenie tego typu było zrealizowane z dbałością o klienta, zapewniając doskonała kuchnię, profesjonalnie przygotowane sale konferencyjne i oferując niepowtarzalne możliwości wypoczynku i realizacji zajęć w terenie. Naszą ofertę optymalizujemy zawsze do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.

Spa i basen

Botanica Bio SPA & Wellness oferuje wyjątkowe zabiegi i masaże w oparciu o naturalne kosmetyki. Naszym gościom oferujemy także klimatyczną i pełną uroku strefę wellness, saunę suchą i basen z biczem wodnym.

Restauracja

Specjalnością naszych kucharzy są potrawy kuchni polskiej i regionalnej. Specjalizujemy się w daniach z ryb i dziczyzny, które nawiązują do specyfiki regionu Mazur, ale nie zapominamy o miłośnikach tradycyjnych potraw. Nasza kuchnia może pochwalić się również dbałością o dzieci oraz osoby wybierające dania dietetyczne. Organizujemy biesiady grillowe przy ognisku, jak również uroczyste przyjęcia w restauracji.

Rekreacja

W zależności od pory roku oferujemy szerokie możliwości rekreacji i wypoczynku. Dysponujemy bazą rekreacyjną z rowerami górskimi, sprzętem wodnym, boiskami sportowymi, kortem tenisowym i kąpieliskiem w jeziorze. Na niepogodę oferujemy salę zabaw dla dzieci, tenis stołowy, piłkarzyki i bilard. Otaczające hotel lasy to doskonałe miejsce na grzybobranie i spacery nordic walking, a jezioro stanowi raj dla wędkarzy.

OFERTY SPECJALNE

---

---

---

Aby zobaczyć naszą dokładną lokalizację klknij poniższy przycisk:

>