Wczasy i wypoczynek

Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kormoran w Mierkach to hotel na Mazurach - rozległy kompleks, położony w otoczeniu lasu i jeziora, który jest idealnym miejscem na relaks, wypoczynek na łonie natury i na aktywne spędzenie wolnego czasu. Nasz kompleks, dzięki swojemu atrakcyjnemo położeniu oferuje gościom nie tylko noclegi, ale również rekreację wodną i szereg możliwości urozmaicenia pobytu poprzez zajęcia terenowe. Dla tych, którym bliskie jest łono natury proponujemy spacery po lesie, połączone ze zbieraniem obfitości runa leśnego lub jazdą na rowerze, relaksujące wyprawy łódką po jeziorze lub odprężające chwile w naszym spa. Dla osób, które cenią sobie aktywność mamy szereg zajęć sportowych, które pomogą zachować sprawność fizyczną i formę nawet w trakcie urlopu. Dla rodzin z dziećmi oferujemy zajęcia animacyjne, place zabaw, wyprawy rowerowe, a także możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego. Pobyt w naszym obiekcie to nie tylko okazja do wypoczynku, ale również możliwość poznania nowych ludzi, skorzystania z różnorodnych atrakcji i doznania nowych wrażeń.

 

 


Pobyty indywidualne

Pięknie położony obiekt, komfortowa baza noclegowa, wyśmienite menu dobrane tak, by każdy znalazł coś dla siebie i profesjonalna obsługa sprawiają, że coraz częściej nasi goście chcą organizować u nas różnego rodzaju uroczystości.  Odwiedzają nas nie tylko w czasie majówki i innych długich weekendów, ale również w czasie urlopu i pozostałych miesiącach. Coraz większą popularnością cieszą się pobyty wrześniowe lub październikowe, kiedy lasy obfitują w grzyby i pobyty zimą - piękną i mroźną! Dostosowując się do oczekiwań naszych klientów przygotowujemy zróżnicowane oferty specjalne, które zachęcają do spędzania w naszym obiekcie Świąt, Sylwestra, Andrzejek, długich weekendów czy uczczenia wszystkich ważnych okazji.

 

 

Wczasy zorganizowane

Rozległe tereny wokół naszego ośrodka oraz duża ilość miejsc noclegowych sprzyjają organizowaniu wypoczynku dla dużych grup. Jesteśmy otwarci na wszystkie możliwości współpracy i z chęcią przygotowujemy program rekreacyjny dla grup turystycznych, pobytowych, zielonych szkół, obozów, czy kolonii. Bogata oferta aktywności i zaplecze rekreacyjne sprawią, że uczestnicy wczasów zorganizowanych z pewnością nie będą się nudzić. Smaczne i przede wszystkim zdrowe posiłki oparte na sprawdzonej żywności i świeżych produktach sprowadzanych od zaufanych dostawców dostarczą niezbędnej do zabawy energii. 

 

 

 

 

Zielone szkoły, kolonie i obozy

Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kormoran Mierki dysponuje bazą do organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży na ok. 200 osób. Naruralne walory położenia hotelu oraz zaplecze rekreacyjne z krytym basenem, kąpieliskiem na jeziorze, sprzętem wodnym i sportowym, rowerami górskimi, boiskami, salami do zajęć tanecznych i ruchowych i innymi atrakcjami stwarzają znakomite warunki do wypoczynu i organizacji programów o zróznicowanym charakterze. Dodatkowym elementem o walorze edukacyjnym są trasy spacerowe (ścieżki edukacyjne).

W ramach pobytu oferujemy:

  • noclegi w pokojach 2, 3 i 4 os.
  • śniadania w restauracji 
  • obiady serwowane
  • kolację
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek
  • wieczorną dyskotekę 
  • nieograniczony dostęp do basenu (zajęcia dla dzieci z nauki pływania)
  • nieograniczony dostęp do bazy rekreacyjnej: sprzęt wodny (łódki, kajaki, rowery wodne), rowery   górskie
  • możliwość korzystania z sali zabaw dla dzieci oraz placu zabaw i kąpieliska na jeziorze
  • boiska do gry w piłkę siatkową i koszykową, gry w tenis stołowy oraz badminton i piłkarzyki

Koszt pobytu ustalamy indywidualnie w zależności od terminu, ilości osób i planowanego programu.