Konferencje i szkolenia na Mazurach

 

 

Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe „Kormoran” położone jest tuż za Olsztynkiem na granicy Warmii i Mazur. Niepowtarzalna lokalizacja w otoczeniu przyrody zapewnia optymalne warunki do spokojnej pracy, wyciszenia i koncentracji na celach pobytu. Nowoczesne wyposażenie obiektu i rozbudowane zaplecze multimedialne sprawia, że organizowane u nas konferencje, szkolenia, sympozja oraz wyjazdy integracyjne stają się czasem intensywnej i owocnej pracy, jak i doskonała okazją do odpoczynku.

Mazury odkrywają przed naszymi Gośćmi całe swoje piękno. Wykorzystując ten dar staramy się dbać nie tylko o kompleksową ofertę biznesową, ale również atmosferę sprzyjająca organizacji rozmaitych wydarzeń. Nie mamy najmniejszych wątpliwości co do tego, że konferencje branżowe, szkolenia czy też sympozja naukowe zorganizowane w tak malowniczej scenerii sprzyjać będą aktywnemu rozwojowi wszystkich uczestników. Pozwolą również na przygotowanie ciekawych atrakcji, które wzbogacą czas między panelami dyskusyjnymi, prelekcjami czy też przeprowadzanymi warsztatami. Pragniemy również zapewnić, że wszystkie nasze sale konferencyjne dają możliwość zastosowania takiego układu krzeseł, który odpowiada charakterowi danego wydarzenia oraz ilości uczestników. Są one również pomieszczeniami w pełni wyposażonymi w nowoczesne zaplecze multimedialne, pozwalające zadbać o odpowiednie nagłośnienie oraz ułatwiające wykorzystanie dodatkowych narzędzi, takich jak np. prezentacje multimedialne czy też projekcje filmowe. Nie mamy więc najmniejszych wątpliwości, że nasz mazurski ośrodek sprosta Państwa oczekiwaniom i pomoże w organizacji wydarzenia.

 

Dlaczego w Kormoranie?

 

Odpowiednia infrastruktura:

pięć sal konferencyjnych o różnym metrażu

obsługa konferencji i szkoleń w wysokim standardzie

organizacja serwisów kawowych z własnymi wypiekami cukierniczymi

dowolny wariant wyżywienia w Restauracji Panorama

bezpłatny dostęp do Internetu

strzeżony i monitorowany parking

komfortowo urządzone pokoje i apartamenty

 

Idealny teren:

18 ha zielonego terenu wokół obiektu

14 ha lasu z naturalnymi wąwozami

około kilometra linii brzegowej jeziora Pluszne

miejsca na grilla i ognisko

infrastruktura sportowo-rekreacyjna

ścieżki spacerowe, rowerowe, nordic walking

trasy na kuligi i przejażdżki wozami warmińskimi

zabawy terenowe i teambuildingowe

 

Atrakcje hotelu:

Klub Cava na wieczorne spotkanie

Wellness z sauną

Kryty basen i oferta zajęć: zumba, aqua aerobik, rozgrywki w waterpolo

Zabiegi i masaże w Botanica Bio Spa & Wellness

Wieczory muzyczne i dyskoteki

Bilard, tenis stołowy, piłkarzyki

Wieczory tematyczne, zabawy i zajęcia integracyjne

Biesiady, bankiety i uroczyste kolacje 

 

Centrum konferencyjne

Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalne zaplecze konferencyjne. Oferujemy 4 sale konferencyjne na Mazurach różnej wielkości, mogące pomieścić do 300 osób, wyposażone w rzutnik, ekran, flipchart, nagłośnienie, klimatyzację oraz dostęp do internetu.

Sala Leśna – Budynek Główny, sala o powierzchni ok. 165 m², o wymiarach 15 x 11 m, wysokość sali 260 cm. Sala połączona jest z zapleczem kawowym z widokiem na basen. W zależności od ustawienia sala może pomieścić:

A) 220 miejsc w ustawieniu teatralnym

B) 120 miejsc w układzie konferencyjnym

C) 60 miejsc w układzie szkolnym

D) 56 miejsc w ustawieniu podkowy

A)            B)                                                      

C)           D)

 

Sala Widokowa – Samodzielny budynek z przylegającym tarasem zadaszonym namiotem. Powierzchnia sali to ok. 143 m² razem ze sceną. Wymiary Sali 14,8 x 8,4 m i dodatkowo scena 6,5 x 2,9 m. Wysokość sali 400 cm. Wejście do sali i na taras z wspólnego holu. W zależności od ustawienia sala może pomieścić:

A) 300 miejsc w ustawieniu teatralnym

B) 160 miejsc w układzie konferencyjnym

C) 90 miejsc w układzie szkolnym

D) 60 miejsc w ustawieniu podkowy

A)    B)                                          

C)     D)

 

Sala Szmaragdowa i Sala Turkusowa – Budynek Główny, dwie identycznej wielkości sale o powierzchni ok. 54 m² i wymiarach 9,8 x 5,5 m. Wysokość obu sal wynosi 245 cm. W zależności od ustawienia sale mogą pomieścić:

A) 60 miejsc w ustawieniu teatralnym

B) 40 miejsc w układzie konferencyjnym

C) 30 miejsc w układzie szkolnym

D) 30 miejsc w ustawieniu podkowy

A)           B)                                         

C)           D)

 

Sala Perłowa - sala położona w nowym budynku apartamentowym Perła, powierzchnia Sali 59 m² i wymiary 11,5 x 5,15. Wysokość Sali wynosi 270 cm.

W zależności od ustawienia sal może pomieścić:

A) 60 miejsc w ustawieniu kinowym

B) 40 miejsc w układzie konferencyjnym

C) 30 miejsc w układzie szkolnym

D) 30 miejsc w ustawieniu podkowy

A)         B)                                         

  C)   D)

 

 

 Odwiedziny każdego Gościa są dla nas ważnym wydarzeniem. Organizacja każdego spotkania przebiega z zaangażowaniem. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizatorów. Dbamy o komfortowe warunki do przeprowadzenia spotkań biznesowych. W tym celu zabiegamy o zachowanie zawsze najwyższych standardów, jak też o drobiazgową realizację usług w najmniejszych detalach. Naszym zadaniem jest zagwarantowanie poczucia komfortu. Zabiegamy o to w zakresie optymalnego przygotowania zaplecza konferencyjnego, jak również proponując optymalne warunki do wypoczynku. Chętnie organizujemy też atrakcje w czasie wolnym.