Hotel SPA na Mazurach

Botanica Bio SPA & Wellness nie jest zwykłym SPA na Mazurach. To wyjątkowa przestrzeń dedykowana dla tych, którzy cenią pełne odprężenie. Zlokalizowana jest na terenie Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowego „Kormoran” w Mierkach na Mazurach. Obiekt w wyjątkowy sposób łączy wysoki standard usług hotelowych z ofertą SPA. Na ukojenie zmysłów doskonałe wpływa także przyjemna lokalizacja w otoczeniu naturalnej przyrody. Hotel SPA sąsiaduje z malowniczym terenem lasów i jeziora. W tak klimatycznej atmosferze zdecydowanie łatwiej o wypoczynek, odprężenie i zapomnienie o zgiełku miasta. W tak magicznym i wyjątkowym miejscu można wsłuchać się w głosy przyrody, chociaż na chwilę zapomnieć o czekających na nas obowiązkach oraz zadbać o swoje ciało.

Zobacz całą ofertę hotelu z SPA
Oferta strefy Wellness została bowiem przygotowana z myślą nie tylko o relaksacji, ale także w trosce o prawidłową pielęgnację urody. Wszelkie zabiegi odbywają się z wykorzystaniem wysokiej klasy preparatów, opartych na składnikach organicznych. Ich naturalne pochodzenie eliminuje ryzyko powstania alergii bądź podrażnień skóry. W ten sposób mamy pewność, że wszystkich naszych Gości otaczamy kompleksową opieką. Zapraszamy między innymi do skorzystania z unikalnych zabiegów z wykorzystaniem alg, glinek oraz olejków o wyjątkowo korzystnym wpływie na kondycję skóry. Wizyta w strefie relaksu to cenny podarunek dla ciała i duszy.
Hotel SPA to przede wszystkim miejsce, w którym równowagę odzyskają osoby zmagające się z nadmiarem obowiązków, długotrwałym stresem, poszukujące odprężenia, które pozwoli im odzyskać wewnętrzny spokój i harmonię, a tym samym – także i motywację do dalszego działania.
 
pakiety spa dla firm

Pakiety SPA dla firm

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy dla nich również ofertę SPA dla firm, która pozwoli nie tylko na relaks i odprężenie, ale również pomoże nabrać nowych sił do codziennej pracy.  

Czytaj więcej