Hotel Mazury

 

Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe „Kormoran” w Mierkach to hotel oferujący noclegi wraz z bazą gastronomiczną, konferencyjną i rekreacyjną na Mazurach, ok. 190 km od Warszawy. Obiekt położony jest na skraju rezerwatu Las Warmiński w Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej, po wschodniej stronie jeziora Pluszne, objętego strefą ciszy. Okoliczny teren chroniony jest przepisami i zasadami Natura 2000. Teren ośrodka zajmuje 18 ha wraz z lasem oraz ok. 1 km linii brzegowej z pięcioma pomostami. Wyjątkowo piękna okolica, posiadająca wszystko to, za co cenione są Mazury, daje możliwość wypoczynku i rekreacji o każdej porze roku.

Obiekt położony jest w odległości 5 km od Olsztynka, w pobliżu drogi krajowej nr 7 i drogi wojewódzkiej nr 51 i 58. Takie usytuowanie gwarantuje łatwość i komfort dojazdu do ośrodka. Na terenie ośrodka znajduje się 120 miejsc parkingowych, w tym 6 miejsc dla autokarów.

 

Widok pokoju hotelowego Widok na budynek z zewnątrz Ekskluzywne pokoje w naszym hotelu

 

 

 

 

 

 

 

 

Hotel dysponuje 45 komfortowymi pokojami w Budynku Głównym (1, 2, 3, osobowe oraz apartamenty) wyposażonymi w łazienkę, telewizję satelitarną, internet, 12 komfortowymi apartamentami Perła (1, 2, 3, 4 os) w nowo odbudowanym budynku oraz 58 pokojami (1, 2, 3, 4 os) w Pawilonach z pełnym węzłem sanitarnym co pozwala zaplanować i zorganizować konferencję na Mazurach dostosowując ofertę do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.

 

Do dyspozycji Gości oddane zostały również basen, kort tenisowy i boiska sportowe, a także wypożyczalnia sprzętu wodnego. Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe „Kormoran” to również hotel SPA na Mazurach, w którym przeprowadzane są zróżnicowane zabiegi o charakterze odprężającym i relaksacyjnym, wykonywane przez specjalistów.

 

Budynek Główny

Główny budynek, w którym znajduje się hotel
Położony w pobliżu jeziora budynek hotelowy, w którym znajduje się recepcja, restauracja, bar z kawiarnią, sala zabaw dla dzieci, basen oraz SPA. W budynku dostępne są pokoje 1, 2, 3 i 4-os.

 

 

 

Pawilon Rubin

Pawilion Rubin
Położony w lesie, 2 kondygnacyjny budynek oddalony o ok. 100 m od głównego hotelu. W budynku dostępne są pokoje 1, 2 i 3-os.

 

 

 

Pawilon Beryl

Pawilion Beryl
Oddalony ok. 40 m od jeziora parterowy budynek, położony w pobliżu Pawilonu Rubin. Budynek zawiera 7 pokoi 4-os. typu studio.

 
 
 
 

Pawilon Nefryt

Pawilion Nefryt
Bliźniaczy z pawilonem Beryl, oddalony ok. 40 m od jeziora, położony w pobliżu głównego hotelu budynek, w którym do dyspozycji znajdują się pokoje 2, 3 i 4-os.

 
 
 

Pawilon Opal

Pawilion Opal
2 kondygnacyjny budynek umiejscowiony bezpośrednio za głównym hotelem. W budynku oferujemy pokoje 1, 2 i 3 -os.

  

 

Apartamenty Perła

Apartamenty hotelowe Perła
Nowoczesny apartamentowiec odbudowany od podstaw. Budynek oddalony jest od hotelu o ok. 150 m. Znajdują się w nim wysokiej klasy apartamenty 2,3 i 4 os. o powierzchniach od 50 do blisko 80 m².

 

 

 

Obiekty rekreacyjne

Obiekty rekreacyjne
Dodatkowo oferujemy noclegi w Domu Mazurskim, budynku z pruskim murem położonym w pobliżu jeziora. Do dyspozycji gości przygotowane są pokoje na trzech kondygnacjach ze wspólnymi łazienkami. Dwie górne kondygnacje oferują dostęp do wspólnego aneksu kuchennego. Budynek oferuje noclegi wg struktury:

  • 13 pokoi: 1 pokój 1-os, 2 pokoje 3-os, 10 pokoi 2 os
  • 27 łóżek