Dla firm

Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kormoran w Mierkach kompleksowo rozwija swoją ofertę starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom różnorodnych grup klientów. Oferując noclegi na Mazurach - jedynym i niepowtarzalnym miejscu zapraszamy do urozmaicenia konferencji, szkoleń czy imprez firmowych pobytem w naszym kompleksie. Oferujemy szereg różnorodnych zabaw terenowych, gier scenariuszowych, zajęć integracyjnych i motywacyjnych, które są podstawą do budowania zgranego zespołu pracowników. Team building jest dziś podstawą prowadzenia skutecznych i efektywnych działań w każdej firmie. Jest konieczny szczególnie tam, gdzie występują problemy w komunikacji oraz problemy z realizacją zadań zespołowych. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też oferujemy różnorodne zajęcia team buildingowe, które pomogą Państwu zadbać o efektywność, zintegrować i zmotywować swoich pracowników do wspólnego działania.

 

Konferencje i szkolenia

Posiadamy rozbudowaną i profesjonalnie wyposażoną bazę konferencyjną. Oferujemy organizowanie konferencji, szkoleń, warsztatów, targów oraz innych spotkań firmowych. Nasze sale pomieszczą od kilku do kilkuset osób w róznych aranżacjach. Zorganizowana i profesjonalana obsługa, serwis kawowy w oparciu o produkty własnej cukiernii, znakomita kuchnia, najwyższej jakości sprzęt (rzutnik, ekran, flipchart), dostęp do Internetu, odpowiednie nagłośnienie oraz klimatyzacja w każdej sali sprawiają, że spotkania zorganizowane w naszym kompleksie są profesjonalnymi wydarzeniami branżowymi.

 

 

 

 Integracja

Zgrany i skutecznie realizujący powierzone mu zadania zespół to jeden z głównych elementów budujących firmę. Dlatego coraz więcej pracodawców decyduje się na organizację imprez integracyjnych z prawdziwego zdarzenia, które nie tylko pomogą wyłonić lidera zespołu, ale sprawdzą jego działanie i reakcje w sytuacjach stresowych lub wymagających szybkiego podejmowania decyzji. Nasz kompleks oferuje możliwość organizacji takich właśnie imprez. W naszej ofercie znajdują się: regaty kajakowe po jeziorze Plusznem, spływy kajakowe pobliskimi rzekami, wyścigi w łodziach wiosłowych lub wieloosobowych łodziach wikingów, a także zawody wędkarskie z pomostów i zorbing na wodzie. Przygotowaliśmy również szereg zabaw terenowych takich jak: paintball w obszarze leśnym, zjazdy linowe nad naturalnymi wąwozami, strzelanie do tarcz z łuków lub broni gładkolufowej czy broni paintballowej, szereg zajęć teambuildingowych na łące, w basenie, w lesie i na pomostach ze wspólnym witaniem wschodzącego słońca. Zimą oferujemy możliwość organizacji kuligów z prawdziwego zdarzenia, przygotowujemy lodowisko i tor saneczkowy.

 

 

Imprezy

Nasze centrum zajmuje się również stroną rozrywkową imprez firmowych. W swojej ofercie posiadamy szereg wieczorów tematycznych, które idealnie nadają się na spotkanie pracowników firmy. Jeśli chcą Państwo uczcić wyjątkowe wydarzenie z życia Waszej firmy proponujemy uroczysty bankiet lub kolację, która elegancko przygotowana, z indywidualnie dobranym menu pozwoli oddać klasę i styl tego ważnego wieczoru. W naszej ofercie znajdują się również występy artystów, programy wieczorne i różnego rodzaju pokazy (np. pokazy barmańskie, pokazy iluzji czy pokazy tańca), które mogą uświetnić ten wyjątkowy dla Państwa firmy wieczór. Na mniej oficjalne imprezy polecamy grille i ogniska. Dysponujemy 3 miejscami przystosowanymi do organizacji ognisk i biesiad grillowych. Kazdy wieczór mozemy wzbogacić odpowiednio dobraną oprawą muzyczną: zespołem na żywo, DJ, występem szantowym lub akordeonowym przy ognisku i wiele innych w zależności od potrzeb i oczekiwań każdego klienta.