Apartamenty PERŁA

Apartamenty Perła to propozycja wynajmu pokoju w układzie typowo hotelowym, ale również możliwość zakupu jako prywatnej własności lub w celach inwestycyjnych.

POKOJE HOTELOWE

Do dyspozycji gości oferujemy 14 apartamentów 2,3 i 4-os. o powierzchni od 50 do blisko 80 metrów kwadratowych. Apartamenty 2-os składaja się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym i jednej lub dwóch łazienek, apartamenty 3 i 4 osobowe zawierają dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym oraz dwie łazienki i oferują komfortowe warunki wypoczynku.

Apartamentowiec oddalony jest od Budynku Głównego o ok. 150 m, posiada własny parking, pomost na jeziorze oraz bilard w części ogólnodostępnej. Ze względu na położenie gwarantuje ciszę, spokój i komfort wypoczynku z dala od zgiełku. W okresie letnim to doskonała propozycja na wyjazdy rodzinne, a niezależnie od pory roku miejsce na wyjazd firmowy czy wypoczynek w bardzo dobrym standardzie. 

 

 

 


OFERTA INWESTYCYJNA

Apartamenty Perła przy Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym KORMORAN to połączenie dużych zysków z możliwością osobistego wypoczynku dla siebie, rodziny i przyjaciół. Oferujemy mozliwość noclegów na Mazurach w atrakcyjnej lokalizacji.

Każda osoba potencjalnie zainteresowana może stać się właścicielem luksusowego i wkończonego apartamentu nad jednym z najpiękniejszych mazurskich jezior. 

Nasza oferta gwarantuje 
szybki zwrot inwestycji. 

Zalety lokalizacyjne Apartamentów Kormoran:

 • Bezpośrednie położenie nad brzegiem Jeziora Plusznego
 • Lokalizacja na Mazurach – oficjalnie uznanych za najpiękniejszą krainę w Europie
 • Łatwy dojazd i niewielka odległość od Warszawy

 

PIĘKNO, RELAKS, CISZA I UROK MAZUR.
CIEPŁA I WYJĄTKOWA ATMOSFERA.

 

 

Jedyny sposób na połączenie wspaniałego wypoczynku i relaksu w ciszy, w otoczeniu Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej w Obszarze Natura 2000, nad brzegiem uroczego Jeziora Pluszne z doskonałym sposobem na szybką dywersyfikację kapitału, inwestycję z szybkim czasem zwrotu i dużym wzrostem wartości nieruchomości to zakup apartamentu w Budynku Apartamentowym Perła w Mierkach, w sąsiedztwie Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowego Kormoran w Mierkach.

 • APARTAMENTY KORMORAN ZALETY INWESTYCJI

Oferta nasza skierowana jest do osób zainteresowanych posiadaniem nieruchomości w uroczym, odosobnionym i jednym z najpiękniejszych zakątków Mazur, które pragną jednocześnie wykorzystać posiadaną nieruchomość do generowania zysków, a przez to do szybkiego zwrotu z dokonanej inwestycji. Wszystko to proponuje Państwu Centrum Mierki Sp. z o.o. prowadząca realizację, sprzedaż i w efekcie administrowanie zakupionymi przez Państwa apartamentami.

 

Zalety decyzji inwestycyjnej:

 • Gwarantowany minimalny zwrot inwestycji w wysokości 6% w stosunku rocznym bez ponoszenia dodatkowych kosztów typu opłat czynszowych czy eksploatacyjnych. 
 • Posiadanie apartamentu w wyjątkowej i unikalnej lokalizacaji   (ilość apartamentów ograniczona).
 • Lokalizacja w terenie, na którym niemożliwe jest prowadzenie innych inwestycji o podobnym charakterze.
 • Lokalizacja w sąsiedztwie istniejącego obiektu, w którym do   dyspozycji inwestora będą: basen, SPA, restauracja, kawiarnia, bar, bilard, sprzęt wodny, rowery górskie, pomosty, tereny rekreacyjne, kort tenisowy, boiska, tawerna rybacka, przystań wodna, kąpielisko, grilowisko na brzegu jeziora i na pomoście na jeziorze.
 • Łatwy dojazd i niewielka odległość od Warszawy.
 • Wyłączność na korzystanie z własnego centrum
  rekreacyjnegom (w Budynku Apartamentowym
  Perła). Korzystanie z klimatyzacji obiektu.
 • Możliwość korzystania z oferty świadczonych usług przez Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kormoran. Zakres usług obejmuje min. ochrone obiektu, obsługę pokoi ze sprzątaniem i wymianą pościeli, opiekę nad terenami zielonymi wokół budynku oraz działań sprzedażowych i marketingowych związanych z wynajmem apartamentów.
 • Odległość od najbliższego lądowiska w Gryźlinach dla lekkich samolotów (do 12 osób), awionetek i helikopterów – 3 km.
 • Hipoteczna własność nieruchomości wraz z udziałem w gruncie.

 

 

NA WSZELKIE PYTANIA ZWIĄZANE Z ZAKUPEM APARTAMENTÓW
ODPOWIEMY POD NUMEREM

510 296 095

 

LOKALIZACJA I POŁOŻENIE APARTAMENTÓW

Teren województwa warmińsko-mazurskiego, a przede wszystkim powiatu olsztyńskiego uchodzący za miejsce o wyjątkowych walorach i atrakcyjności turystycznej. Wpływa na to krajobraz regionu, szereg jezior i wspaniała szata zalesienia, czyste nieskażone wody jezior i liczne atrakcje turystyczne.

Inwestycja – apartamenty wakacyjne na sprzedaz Mazury -zlokalizowana jest w sercu Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej, w terenie lęgowym 17 gatunków ptaków należącym do Obszaru Natura 2000, nad brzegiem uroczego jeziora Pluszne o powierzchni 920 ha.

ZAPRASZAMY